Views cycle (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Height
uk: Висота

en: Prev
uk: Попередній

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Transition effect
uk: Ефект переходу

en: Fade
uk: Згасання

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Wipe
uk: Затирання

en: Cycle
uk: Коло

en: On Click
uk: На клацання

en: On Mouseover
uk: При проведенні мишею

en: Thumbnail field
uk: Поле мініатюри

en: Timeout (ms)
uk: Таймаут (мс)

en: Untitled skin
uk: Обкладинка без назви

en: Vertical Padding
uk: Вертикальний доповнення
