Views data export (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Underline
kn: ಕೆಳಗೆರೆ ಎಳೆ

en: XML file
kn: XML ಕಡತ
