Views data export (6.x-2.0-beta7) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Separator
ca: Separador

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Underline
ca: Subratllat

en: View name
ca: Nom de la vista

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: Data export
ca: Exportació de dades
