Views data export (6.x-2.0-beta7) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Views
sv: Vyer

en: Filename
sv: Filnamn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Underline
sv: Understruken

en: View name
sv: Namn på vyn

en: @argument title
sv: Titel för @argument
