Views data export (6.x-2.0-beta7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Views
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Underline
th: ขีดเส้นใต้

en: View name
th: ดูชื่อ
