Views data export (6.x-2.0-beta7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
