Views Datasource (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Views
ru: Представления

en: Normal
ru: Обычное

en: Attributes
ru: Атрибуты
