Views Datasource (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Attributes
de: Eigenschaften

en: Raw XML
de: Roh-XML

en: Raw
de: Rohdaten
