Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: File
ar: ملف

en: Views
ar: العرض

en: User
ar: المستخدم

en: Comment
ar: التعليق

en: Other
ar: آخر

en: Depends on: !dependencies
ar: يعتمد على: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-disabled">معطل</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-enabled">مُفَعَّل</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ar: @module (<span class="admin-missing">مفقود</span>)
