Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: File
bg: Файл

en: Views
bg: Изгледи

en: User
bg: Потребител

en: Comment
bg: Коментар

en: Other
bg: Други

en: Depends on: !dependencies
bg: Зависи от: !dependencies
