Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: File
et: Fail

en: Views
et: Vaated

en: User
et: Kasutaja

en: Comment
et: Kommentaar

en: Term
et: Termin

en: Other
et: Muu

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
et: @module (<span class="admin-missing">puudub</span>)
