Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: File
he: קובץ

en: Views
he: היבטים

en: User
he: משתמש

en: Comment
he: תגובה

en: Term
he: מושג

en: Other
he: אחר

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
he: @module (<span class="admin-missing">חסר</span>)
