Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Views
hu: Nézetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Term
hu: Kifejezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Depends on: !dependencies
hu: !dependencies szükséges a bekapcsolásához

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hu: @module  (<span class="admin-disabled">tiltott</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hu: @module  (<span class="admin-enabled">engedélyezett</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
hu: @module (<span class="admin-missing">hiányzó</span>)
