Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User
id: Anggota

en: Comment
id: Komentar

en: Other
id: Lainnya

en: Depends on: !dependencies
id: Bergantung pada: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
id: @module (<span class="admin-disabled">nonaktif</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
id: @module (<span class="admin-enabled">aktif</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
id: @module (<span class="admin-missing">tidak ada</span>)
