Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Comment
kk: Пікір

en: Other
kk: Басқа

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)
