Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: File
lv: Fails

en: Views
lv: Skati

en: User
lv: Lietotājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Other
lv: Cits

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)
