Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: File
my: ဖိုင်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Other
my: အခြား
