Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: File
nl: Bestand

en: User
nl: Gebruiker

en: Comment
nl: Reactie

en: Other
nl: Andere

en: Depends on: !dependencies
nl: Afhankelijk van: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
nl: @module (<span class="admin-missing">ontbreekt</span>)
