Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Views
sk: Zobrazenia

en: User
sk: Používateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Term
sk: Termín

en: Other
sk: Ostatné

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-missing">chýbajúci</SPAN>)
