Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: User
sq: Përdoruesi

en: Comment
sq: Komenti

en: Other
sq: Tjetër

en: Depends on: !dependencies
sq: Varet nga: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-disabled">çaktivizuar</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
sq: @module (<span class="admin-missing">mungon</span>)
