Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: File
sv: Fil

en: User
sv: Användare

en: Comment
sv: Kommentar

en: Other
sv: Övriga

en: Depends on: !dependencies
sv: Kräver: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sv: @module (<span class="admin-disabled">inaktiverad</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sv: @module (<span class="admin-enabled">aktiverad</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
sv: @module (<span class="admin-missing">saknas</span>)
