Views Examples (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Views
tr: Görünümler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Comment
tr: Yorum

en: Term
tr: Terim

en: Other
tr: Diğer

en: Depends on: !dependencies
tr: Gerekenler: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-disabled">etkin değil</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-enabled">etkin</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
tr: @module (<span class="admin-missing">eksik</span>)
