Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: File
af: Lêer

en: User
af: Gebruiker

en: Comment
af: Kommentaar

en: Other
af: Ander

en: Depends on: !dependencies
af: Is afhanlkik van: !dependencies
