Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Term
ca: Terme

en: Other
ca: Altres

en: Depends on: !dependencies
ca: Depèn de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ca: @module (<span class="admin-missing">falta</span>)
