Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: File
cs: Soubor

en: User
cs: Uživatel

en: Comment
cs: Komentář

en: Term
cs: Termín

en: Other
cs: Jiné

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
cs: @module (<span class="admin-missing">chybí</span>)
