Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: File
cy: Ffeil

en: Views
cy: Gwelediadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Comment
cy: Sylw

en: Other
cy: Arall

en: Depends on: !dependencies
cy: Yn dibynnu ar: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cy: @module (<span dosbarth="gweinydd-wedi anablu">wedi anablu</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cy: @module (<span dosbarth="gweinydd-galluogwyd">galluogwyd</span>)@module (galluogwyd)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
cy: @module (<span dosbarth="gweinydd-ar goll">ar goll</span>)
