Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: File
da: Fil

en: User
da: Bruger

en: Comment
da: Kommentar

en: Other
da: Anden

en: Depends on: !dependencies
da: Afhænger af: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
da: @module (<span class="admin-disabled">deaktiveret</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
da: @module (<span class="admin-enabled">aktiveret</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
da: @module (<span class="admin-missing">mangler</span>)
