Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Other
el: Άλλο

en: Depends on: !dependencies
el: Εξαρτάται από: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
el: @module (<span class="admin-disabled">απενεργοποιημένο</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
el: @module (<span class="admin-enabled">ενεργοποιημένο</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
el: @module (<span class="admin-missing">απουσιάζει</span>)
