Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: File
es: Archivo

en: Views
es: Vistas

en: User
es: Usuario

en: Comment
es: Comentario

en: Term
es: Término

en: Other
es: Otros

en: Depends on: !dependencies
es: Depende de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
es: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
es: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
es: @module (<span class="admin-missing">desaparecido</span>)
