Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: File
fa: فایل

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: User
fa: کاربر

en: Comment
fa: نظر

en: Term
fa: اصطلاح

en: Other
fa: دیگر

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
fa: @module (<span class="admin-missing">پیدا نشد</span>)
