Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Views
fi: Näkymät

en: User
fi: Käyttäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Other
fi: Muu

en: Depends on: !dependencies
fi: Riippuu näistä: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fi: @module (<span class="admin-disabled">pois käytöstä</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fi: @module (<span class="admin-enabled">päällä</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
fi: @module (<span class="admin-missing">puuttuu</span>)
