Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User
is: Brúkari

en: Comment
is: Viðmerking

en: Other
is: Annað

en: Depends on: !dependencies
is: Avhongur av: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
is: @module (<span class="admin-disabled">óvirkjað</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
is: @module (<span class="admin-enabled">virkjað</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
is: @module (<span class="admin-missing">væntar</span>)
