Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Views
fr: Vues

en: User
fr: Utilisateur

en: Comment
fr: Commentaire

en: Term
fr: Terme

en: Other
fr: Autre

en: Depends on: !dependencies
fr: Dépend de : !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fr: @module (<span class="admin-disabled">désactivé</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fr: @module (<span class="admin-enabled">activé</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
fr: @module (<span class="admin-missing">manquant</span>)
