Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Views
gl: Vistas

en: User
gl: Usuario/a

en: Comment
gl: Comentario

en: Other
gl: Outro

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
gl: @module (<span class="admin-missing">non atopado</span>)
