Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: User
hr: Korisnik

en: Comment
hr: Komentar

en: Term
hr: Pojam

en: Other
hr: Ostalo

en: Depends on: !dependencies
hr: Ovisi o: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-disabled">onemogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-enabled">omogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
hr: @module (<span class="admin-missing">nedostaje</span>)
