Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Views
it: Viste

en: User
it: Utente

en: Comment
it: Commento

en: Term
it: Termine

en: Other
it: Altro

en: Depends on: !dependencies
it: Richiede: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
it: @module (<span class="admin-disabled">disattivato</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
it: @module (<span class="admin-enabled">attivato</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
it: @module (<span class="admin-missing">mancante</span>)
