Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Views
ja: 表示

en: User
ja: ユーザー

en: Comment
ja: コメント

en: Term
ja: ターム

en: Other
ja: その他

en: Depends on: !dependencies
ja: 次に依存： !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ja: @module (<span class="admin-disabled">無効</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ja: @module (<span class="admin-enabled">有効</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ja: @module (<span class="admin-missing">不足</span>)
