Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Depends on: !dependencies
km: អាស្រ័យ​លើ ៖ !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
km: @module (<span class="admin-disabled">បាន​បិទ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
km: @module (<span class="admin-missing">បាត់</span>)
