Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ
