Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: File
ku: پەڕگە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Other
ku: هیتر

en: Depends on: !dependencies
ku: پشت دەبەستێت بە: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-disabled">ناچالاکە</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ku: @module (<span class="admin-missing">بزرە</span>)
