Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: File
lt: Failas

en: Views
lt: Vaizdai

en: User
lt: Narys

en: Comment
lt: Komentaras

en: Other
lt: Kiti

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)
