Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: File
pl: Plik

en: Views
pl: Widoki

en: User
pl: Użytkownik

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Term
pl: Kategoria

en: Other
pl: Inne

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
pl: @module (<span class="admin-missing">nie znaleziono</span>)
