Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: File
ro: Fişier

en: Views
ro: Vizualizări

en: User
ro: Utilizator

en: Comment
ro: Comentariu

en: Term
ro: Termen

en: Other
ro: Altele

en: Depends on: !dependencies
ro: Depinde de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-disabled">dezactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ro: @module (<span class="admin-missing">lipsă</span>)
