Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: File
ru: Файл

en: Views
ru: Представления

en: User
ru: Пользователь

en: Comment
ru: Комментарий

en: Term
ru: Категория

en: Other
ru: Прочее

en: Depends on: !dependencies
ru: Зависит от: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ru: @module (<span class="admin-disabled">отключен</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ru: @module (<span class="admin-enabled">включен</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ru: @module (<span class="admin-missing">не найден</span>)
