Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: File
ta: கோப்பு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Other
ta: மற்றவை
