Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: File
te: ఫైల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Other
te: ఇతర

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
te: @module (<span class="admin-disabled">అచేతనం</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
te: @module (<span class="admin-enabled">చేతనంగావుంది</span>)
