Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User
th: ผู้ใช้

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: Other
th: อื่นๆ

en: Depends on: !dependencies
th: ต้องการ: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
th: @module (<span class="admin-disabled">ปิดการใช้งานแล้ว</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
th: @module (<span class="admin-enabled">เปิดใช้งานแล้ว</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
th: @module (<span class="admin-missing">ไม่พบ</span>)
