Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: File
uk: Файл

en: Views
uk: Види

en: User
uk: Користувач

en: Comment
uk: Коментар

en: Term
uk: Термін

en: Other
uk: Інше

en: Depends on: !dependencies
uk: Залежить від: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">відсутній</span>)
