Views Examples (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: User
vi: Người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Other
vi: Khác

en: Depends on: !dependencies
vi: Phụ thuộc: !dependencies
