Views filters populate (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Views
eu: Bistak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Global
eu: Globala

en: exposed
eu: agerian jarri
